Konaklama

Başkent Öğretmenevi, Enerji Otel ve Otel Tunalı tavsiye niteliğindedir. Yakın çevredeki otelleri haritadan inceleyebilirsiniz.

Başkent Öğretmenevi

1993 yılında hizmete açılan Başkent Öğretmenevi 290 oda ve 614 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna , fitnes, internet cafe, çocuk parkı vs salonlarıyla da sevgili öğretmenlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır. Kurumumuz 2004 yılından sonra başarılı idare ve çalışan kadrolarıyla el ele tüm birimlerin bakım onarımını sağlamış ekip, ekipman ve demirbaşları yenilemiş, müşteri bakış ve memnuniyeti ön plana çıkarılarak tüm adımları atarak başta öğretmenlerimizin olmak üzere bütün müşterilerimize çağdaş, modern, ve profesyonel bir işletme anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Enerji Otel

Ankara’nın merkezi ve alışveriş bölgelerinden biri olan Kızılay – Bayındır 1 sokak’ ta yer alan otelimiz , 1970 yılında Otel Apaydın olarak hizmete başlayarak bugüne kadar birçok müşterisini en iyi şekilde ağırlamıştır.  Modern görünümü ile 76 odasıyla , konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluştuğu , uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan, sizlere ve misafirlerinize ev rahatlığı ve konforunu yaşatmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen ,deneyimli ve misafir odaklı kadrosu ile kusursuz hizmet verecek şekilde yeniden tasarlanmıştır. İlkemiz , müşteri potansiyelimiz ve çalışma prensiplerimiz ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktığımız bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapımız ile Ankara’nın ve bölgemizin öncü otellerinden birisi olmaktır. 

Otel Tunalı

Ankara’nın en hareketli iş ve eğlence merkezi olan Tunalı Hilmi Caddesi üzerindedir. Otel Tunalı, sefaretlere, bakanlıklara, sinema ve tiyatrolara, alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Konumu ve servisi ile Otel Tunalı; Ankara seyahatleriniz için idealdir.

Sponsorlarımız